top of page
שבטי זבריוס משחק קופסה אסטרטגיה

שבטי זבריוס: הינו משחק קופסה אסטרטגי מרתק אשר יעניק לכל המשפחה שעות של כיף והנאה. בעת שאתם משתלטים על ערים ותוקפים בתבונה עמדות יריבים, ישנן אינספור מהלכים אפשריים כדי להגיע לניצחון.

המשחק מיועד ל 2-4 שחקנים ומתאים לכל הגילאים, מומלץ מ-8.

המשחק מתרחש בארץ "זבריוס" הקסומה, עולם אשר בו חיים ארבעה שבטים מי הנלחמים על השליטה בו! 

החיים-מתים: נלחמים על הזכות לעלות על פני האדמה. 

בני האדם: אצילים המחפשים כוח, כבוד ושליטה. 

שומרי היערות: מגינים על האיזון הטבעי בין כלל היצורים. 

האורקים: מבקשים נקמה על אלפי שנים שנאסרו במכרות. 

משחק בו הכל יכול להתרחש, אך הגורל בידייך! 

בקרוב גרסה חדשה...
יצא בסביבות יולי 2023


לבנתיים
אם תרצו תוכלו
להזמין 
את הגרסה באנגלית
www.zaberias.com 

 

Game-boax-sample.jpg
03.jpg
לוח המשחק זבריס, כל החלקים על השולחן דוגמה, דוגמא
 • YouTube Social Icon
 • Facebook Social Icon
 • Instagram Social Icon

מה הוא משחק "שבטי זבריוס"?

במשחק "שבטי זבריוס" ישנם ארבעה שבטים, כל היצורים שמופיעים על קלפי החיילים הם יצורים מיתולוגיים וגיבורים מהילדות המוכרים היטב לילדים. לכל דמות כשרון וכוח שמיוחד אך ורק להם. כל שחקן בוחר איך להשתמש בכל חייל שקיבל כדי לנוע לכיוון היריב במטרה לכבוש ולנצח כשהוא מנצל מצבים באופן מקסימאלי, מזהה היכן נקודות החולשה של האויב שנמצא ממולו ולהבחין מתי צריך לתקוף. המשחק קסום, הרפתקני ומדליק. 

שבט בני אדם, שבטי זבריוס, לוח

במהלך משחק חדש כל אחד רוכש לעצמו שבט מסוג אחר ואתם תצטרכו כל פעם בתור שחקנים להתרכז בשבט חדש לגמרי ומטרת השחקן יהיה לנסות להידמות הן בתכונות, הן בכישרונות הלחימה, והן בידיעות של אותו השבט שהוא בחר לעצמו וזאת בכדי להגיע לניצחון במלחמה מול כמה שיותר שבטים ולכבוש את נחלותיהם, המשחק שבטים שונה משאר המשחקים בכך שלא מספיק להכיר את הכישורים של השבט שלך בלבד אלא גם את כישרונותיהם של שבטים אחרים כדי לדעת באלו כלים כדאי להשתמש וזאת בכדי להגיע לניצחון המיטבי.

בניגוד למשחק המחשב, ישנה הזדמנות למעורבות אמיתית ואישית ויצירתיות, משום שהמשחק דינאמי והאפשרויות כמעט אינסופיות. כל שחקן אמור לנצל את חיליו באופן הטוב ביותר, להישאר ערני, להפעיל תחכום, זריזות מחשבה ויכולת לצפות את הצעדים של יריבו, כך שהשמיים הם הגבול. אפשר לשחק במשחק הזה שעות על גבי שעות.

דוגמה, דוגמא, הוראות שבטי זבריוס, אמבוש

לומדים איך לשחק

כאן תוכלו למשצוא חומרים על איך לשחק בינהם סרטונים, הוראות כתובות ועוד. אתם מוזמנים גם כן לשלוח לנו את הסרטון שלכם שמלמד אסטרטגיות מיוחדות ואיך לומדים ואולי תזכו שנעלה את זה כאן. עומד לרשותכם וואטאסאפ לכל שאלה שיש לכם ונשמח לענות לכם כמה שיותר מהר.

*במידה והדגלים לא נכנסים בקלות לתוך החריצים, פשוט תכניסו ותוציאו כמה פעמים מפתח רב בריח לתוך החריץ להרחיב אותם קצת.

 • YouTube Social Icon
 • Facebook Social Icon
 • Instagram Social Icon

כישורי החיים מתים

כישור הערפד

כישור גווית מוטנט

כישור המכשף אפל

כישור דרקון עתיק

כישורי בני האדם

כישור הנינג'ה

כישור הטוראן

כישור הטלפורטר

כישור דרקון אש

כישורי האורקים

כישור צייד ראשים

כישור האנרגון

כישור רוכב קרנף

כישור דרקון פורח

כישורי שומרי היערות

כישור הפנטום

כישור עץ זקן

כישורי העכבישה

כישור דרקון שני ראשים

פתיחות

פתיחת המעופפים

פתיחת דגל הזהב

פתיחת הכסף

על הממצאים של המשחק

משה גליק ובני גולדשטיין הם קרובי משפחה ולכן סביר להניח שאכן מדובר בכריזמה שהיא מולדת. הם באים ממשפחה גדולה שמשחר ילדותם שניהם היו אוהבים לשחק בניהם במשחקים משותפים שהומצאו בתקופתם, וכשגדלו החליטו שהם ממציאים את המשחקים מישל עצמם, משה ובני בעלי ניסיון רב במשחקי לוח, קלפים, מחשב, פלאפון וכדומה, לכן הם יודעים שילד ש"יוצא" ממשחק המחשב חייב לקבל חוויה מדהימה במשחק האמיתי, אחרת ישתעמם, ולכן המשחקים בנויים באופן דומה לחוויה הממוחשבת שלהם. וזה דבר נפלא ומדהים מכיוון שלא מדובר בסתם משחק אלא משחק עם היגיון והמון חשיבה ממוקדת.

בני גולדשטיין, משה גליק, זבריוס, ממציאים

משנתו של משה: "אם אתה רוצה להצליח, תעשה את מה שאתה אוהב"!

משה גליק שגדל בלי טלוויזיה ועם מעט מאוד משחקים בילדותו ובתור בן בכור ידע להעסיק את אחיו הקטנים במשחקים שהמציא מדמיונו. במהלך השנים ועד היום כשהוא אב בעצמו ל-4 ילדים מקסימים, השתכלל והבין שהוא רוצה להרחיק את ידיו ואת ילדיו משטויות והתמכרויות, והחליט להוציא אותם מהטכנולוגיה המבודדת ולהחזיר את הילדים לשחק ביחד בחיק המשפחה ולגרום לכך שיושפעו באופן חיובי ועם זאת לגרום להם להרגשה טובה ואוירה טובה בכך שכל המשפחה יושבת יחד סביב שולחן אחד. לאחר כ- 18 שנות ניסיון בתחום המשחקים, ילדים וחברה, משה בקיא בתורת המשחקים ומה באמת ימשוך את הילדים מעולם המדיה לעולם החברה והכיף.

הוסיף ואמר: "בכדי שילד יצא ממשחק המחשב למשחק האמיתי אנו חייבים להגיש לכל ילד חוויה מדהימה מרתקת ומסקרנת במהלך משחק הלוח ברמה זהה לזו שהיה מקבל אילולי היה משחק במחשב" וזה בדיוק מה שהצלחנו לעשות עם המשחק "שבטי זבריוס" ועוד יותר מכך המשחק מלא באסטרטגיה, היגיון, חשיבה מתמטית ומיקוד.

משנתו של בני: "אין הנאה יותר מלראות ילדים משחקים במשחק שהמצאת"!

בני גולדשטיין, הוא אב ל-3 ילדים נהדרים, וגם הוא נמצא בעולם המשחקים והיצירתיות, הוא זכור לכולנו מתוכנית הריאליטי 'האח הגדול' שלא כל אדם פשוט יכול להתקבל לשם אלא צריך להיות בעל כריזמה מיוחדת וזה למה הוא ניבחר! מה שהם ביקשו בתוכנית מהמשתתפים זה בעצם להישאר מבודדים בוילה, בלי מכשירי אייפון או אמצעים טכנולוגים אחרים. בני נכנס לבית האח הגדול והחל ליצור שם משחקים מכל דבר שמצא. יצר משחק שח מט מוופלים, שולחן ביליארד מאולתר וקרטוני קורנפלקס שהפכו לקלפי משחק מאתגר. דיירי הבית נרעשו, החלו לשחק בהתלהבות, הקשרים בניהם השתפרו, שמחת החיים בבית חזרה, והם חדלו מלריב ופשוט נהנו יחד וזה החריד את צוות ההפקה כי ללא מריבות וסכסוכים זה כבר לא מעניין את הצופים בבית ולכן החליטו להוציא את המשחקים מבית "האח הגדול" וציוו על בני לחדול מי להמציא משחקים נוספים.

ראייה מכך עד כמה אפילו משחק פשוט אחד יכול לקרב וליצור אחדות בין אנשים ובטח גם צופים רבים שאלו את עצמם "אם משחק אחד פשוט קירב ומנע מריבות אז מה יכול לעשות משחק שהוא לא פשוט ואפילו כייפי ומאתגר?!" וזה למה בני המשיך לעשות זאת עם משה גם מכיוון שהקשר בין השניים מדהים, וגם כיוון שיש בניהם אהבה אמיתית למשחקים והם יודעים היטב מה משחק אחד יכול לעשות לילדים, לא רק לגרום להם להינות יחד להתקרב לבני המשפחה ולהתרחק ממחשבים אלא גם לגרום לכך שיווצר זמן איכות בסופי שבוע ובשעות הפנאי לכלם יחד כמשפחה מורחבת.

זה כמובן משפר בנוסף לכך את השיגם של ילדים רבים בלימודים וביכולת היצירתיות שלהם, ומעל הכול המשחק "שבטי זביריוס" נותן חוויה של כיף גדול לכל משתתף ביחד ולחוד. ובכן זה למה המשחקים מותאמים ומהנים הן לילדים והן למבוגרים וכול אדם לא משנה באיזה גיל הוא, הוא יוכל ליהנות ממשחק זה. אנו בטוחים שהמשחק זבריוס ישנה לילדים את החיים ויעלה לכולם חיוך ענק על הפנים במשך כל משחק ומשחק וגם שעות אחרי.

 • YouTube Social Icon
 • Facebook Social Icon
 • Instagram Social Icon
© Copyright 2015 Zaberias™, All Right Reserved
bottom of page